HP 14DQ0052DX 14" Laptop – Intel Celeron N4120 • 4GB RAM • 64GB eMMC – Win 11 Home (Open box)
Skip to product information
Sold Out
Shipping calculated at checkout.
0%
Service-within-day
Get 30-Days to Try
Eligible for 3-Year Warranty
Delivery
Delivery by May 16 - May 18
  • Processor Speed:
    1.1 GHz
  • Processor Family:
    Intel Celeron
  • RAM:
    4 GB
  • Storage Capacity:
    64 GB
  • Screen Size:
    14 inch
  • Model:
    14DQ0052DX
  • Graphics Card:
    Intel UHD Graphics
  • Release Year:
    2022
  • Brand :
    HP
  • MPN:
    685K1UA#ABA
HP 14" 14DQ0052DX  Intel Celeron N4120  White  4 GB/64 GB  Windows 11